Serwetka i rok szkolny

Przez weekend z Ukochanym zaczęliśmy serwetkę, dziś dokończyłam ją w samotności, w bulu i horobie (parafrazując naszego Prezydenta). Wzór miałam z Diana Robótki 4/2014. Użyłam kordonka poliestrowego z Nowej Soli 50x4 w kolorze żółtym i szydełka 1,25mm.


A tu z ukochanym fotelem i kordonko-gazetko-trzymaczem w jednym :)


A teraz mniej wesoło. Wakacje się skończyły :( Zaczęłam klasę maturalną i już teraz, we wrześniu, mam malutko czasu na szydełkowanie. Aż się boję, co będzie, jak to wszystko się rozkręci.

Komentarze

 1. Miło na Was popatrzeć :) A maturą nie ma się co martwić, trzeba być dobrej myśli, ewentualnie mieć rozplanowane czego kiedy się nauczyć i będzie wszystko ok. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Ile gramów kordonka powinnam kupić na takie śliczne setwtki??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kordonek ten jest bardzo wydajny, myślę, że z jednej szpuli wyjdzie kilka serwetek, zależy od wzoru. Na przeciętną średniąserwetkę wychodzi około 30-50g a szpula ma około 200g, więc z jednej można zrobić kilka pięknych dzieł :) Odpowiadając na Pani pytanie, które nie wiem czemu mi się usunęło, niestety kordonek nowosolski stacjonarnie można kupić tylko w Nowej Soli, natomiast jest na tyle tani, że przy zamówieniu kilku szpul już koszt wysyłki się zwraca. Można zamawiać przez facebooka lub dzwoniąc, jeżeli ktoś nie jest zorientowany w allegro, polecam kliknąć w zakładkę "Opinie o włóczkach i kordonkach" po prawej stronie, tam znaleźć wpis o nowosolskim i poczytać :)

   Usuń

Prześlij komentarz

Zostaw po sobie ślad i powiedz mi, co myślisz!

Popularne posty