Niedzielne robótkowanie

Mam pozaczynanych albo pokończonych wiele robótek od ostatniego wpisu na temat szydełkowania.

Po pierwsze - bransoletka z półprzezroczystych TOHO i cieniowanego kordonka, szydełkiem 0,75mm.


Po drugie - maleńki, kieszonkowy różaniec na nabożeństwa w tym miesiącu, również z koralików TOHO i również tym cieniutkim szydełkiem.

I jeszcze czapka - tym razem na drutach, chociaż nie przepadam za tym typem robótkowania. Druty 4mm, włóczka Elysee Laine Madame Tricote.

Zaczęłam już drugą czapkę na drutach, tym razem z grubej, ekologicznej wełenki z odzysku, zobaczymy, co się podzieje. A tymczasem dorabiam drugi brzeg do pokazywanego już kilka razy obrusa. Powoli widać finisz, z czego się bardzo cieszę.

Oprócz robótek i nauki mam jeszcze "synka" - maleńkiego Gucia. Nie wróżę mu kariery modela, same(sami) zobaczcie, dlaczego :)

A na koniec przypominam, że od niedawna działa na Facebooku fanpage bloga, gdzie umieszczane są nie tylko informacje o wpisach, ale również kadry z mojej codzienności, a także multum wzorów na szydełko w albumach, i to bardzo różnorakich - od obrusów, poprzez serwetki, aż do podkładek i ubrań. Są również ozdoby świąteczne, a jest już na nie sezon. Zapraszam serdecznie do polubienia i włączenia powiadomień.
https://www.facebook.com/wyszydelkowanahandmade


Komentarze

Publikowanie komentarza

Zostaw po sobie ślad i powiedz mi, co myślisz!

Popularne posty