Navigation Menu

Translate

Prawa autorskie / Copyright

Prawa autorskie / Copyright

niedziela, 21 września 2014

Tęczowe przygotowania do świąt + mistrzostwo marketingu

Zaczęłam przygotowania do świąt już jakiś czas temu, dziergnęłam kilka rzeczy i miałam inne zajęcia. Teraz dopiero dorobiłam jeszcze co nieco i obfotografowałam efekty mojej pracy. Będzie tego oczywiście więcej z czasem, dopiero mamy wrzesień!

Zacznijmy od serwetki z choinkami. Robiona dookoła techniką filet crochet, prosta, szybka, w sam raz pod świeczkę czy jakiś stroik.


A dalej śnieżynka z włóczki a'la mohair, nie wiem, jaka konkretnie, bo to z magicznego koszyka bez banderolek od Ukochanego.

Dalej inne śnieżynki, podobnie jak pierwsza serwetka, zrobione z białego kordonka poliestrowego z Nowej Soli 50x4, szydełko 1,25mm.http://www.szkolaszydelkowania.pl/2013/12/dzien-4-sniezynka-najpiekniejsza.html


A na koniec - jak obiecałam w tytule - reklama, która położyła mnie na łopatki. Z przekąsem, z pazurem, z pomysłem. Jednym słowem ciekawa.
Od dziś możecie polubić mnie również na facebooku, aby być na bieżąco - wystarczy kliknąć "Lubię to!" w prawym górnym rogu bloga.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każda opinia jest dla mnie cenna, jedynie chamskie komentarze będę usuwać. Zapraszam do wypowiadania się, gdyż cenię Wasze zdanie, nawet odmienne od mojego.